Previous
Previous Product Image

Phytocolor Luxury Box 4

L4,950.00
Next

Lierac Diopeptide Filling cream 15ml

Original price was: L3,000.00.Current price is: L2,500.00.
Next Product Image

Lierac Lift Intgral Day cream 50ml

L6,560.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Krem dite forcues, hidratues dhe zbutës i rrudhave, i cili vepron mbi përbërësit e lëkurës si: kolagjeni, elastina dhe acidi hyaluronic, për të forcuar strukturën e saj duke rikthyer elasticitetin, qëndrueshmërinë dhe mbushjen e lëkurës.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Lierac Lift Intgral Day cream 50ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping