Previous
Previous Product Image

Phytocolor Luxury Box 4

L4,950.00
Next

Lierac Diopeptide Filling cream 15ml

Original price was: L3,000.00.Current price is: L2,500.00.
Next Product Image

Lierac Hydragenist Serum 30ml

Original price was: L4,680.00.Current price is: L4,500.00.

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Serum hidratues, mbushës, shkëlqyes, për të gjithë tipet e lëkurave edhe ato më sensitive. Fermenti hidratues, stimulon aftësinë e lëkurës për t’u vetëhidratuar. Kombinimi me Acid Hyaluronic, ofron konfort dhe shkëlqim për lëkurën.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Lierac Hydragenist Serum 30ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?