Previous
Previous Product Image

Uriage Hyseac Mat 40ml

L 2,300.00
Next

Lierac Hydragenist Serum 30ml

Original price was: L 4,680.00.Current price is: L 4,500.00.
Next Product Image

Phyto Color Luxury Box 4

L 4,950.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Set boje flokësh natyrale Phyto Gështenjë. Në rastin e flokëve të lyer, aplikoni vetëm në rrënjë, lëreni 20 minuta dhe më pas përhapeni në të gjithë gjatësinë e flokut për 10 minuta.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Phyto Color Luxury Box 4”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?