Previous
Previous Product Image

Uriage Compact Teint SPF 30 10gr

L 2,500.00
Next

Phyto Color Luxury Box 4

L 4,950.00
Next Product Image

Uriage Hyseac Mat 40ml

L 2,300.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Hyseac Mat matifikon, hidraton dhe zvogëlon madhësinë e poreve. Ka teksturë të lehtë dhe shërben si bazë e mirë për makiazhin. Aplikojeni ne fytyrë në mëngjes dhe/ose darkë, pasi e keni pastruar me Hyseac Gel.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Uriage Hyseac Mat 40ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?