Previous
Previous Product Image

Uriage After Sun 150ml

L2,700.00
Next

Uriage Hyseac Huile 100ml

L1,700.00
Next Product Image

Uriage Stick Mineral 8g

L1,800.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Stick me SPF 50, për fytyrë, trup dhe zonat e brishta. Pa filta kimik dhe rezistent ndaj ujit. Aplikojeni në lëkyrë në mënyrë të barabartë para ekspozimit në diell. Riaplikojeni pas djersitjes, larjes me ujë etj..

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Uriage Stick Mineral 8g”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping