Previous
Previous Product Image

Power Health Vitamine E 400IU x 30 capsule

L1,200.00
Next

Advancis Vitamins x 30 tablette

L1,830.00
Next Product Image

Tonotil Plus x 10 Vials

L2,500.00

Out of stock

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Tonotil Plus është një formulë më Karnitinë, Vitamine B12 dhe 4 aminoacide, të cilat ndihmojnë me lodhjen dhe dobësitë. Përdoret 1 flakon në ditë, në përpara mëngjesit.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Tonotil Plus x 10 Vials”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping