Previous
Previous Product Image

Tonotil Plus x10 Vials

L 2,500.00
Next

Cerebinox Forte x30 tablete

L 2,450.00
Next Product Image

Advancis Vitamins x30 tablete

L 1,830.00

Out of stock

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Category:

Description

Kompleks vitamina dhe minerale. Kontribuon ne mirëqënien e përgjithshme, parandalimin e oksidimit qelizor dhe balancën e sistemit digjestiv. Përdoret një tabletë në ditë, preferohet në mëngjes pas ushqimit.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Advancis Vitamins x30 tablete”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?