Previous

Vitabiotics Perfectil x30 tablete

L 2,000.00
Next

Tonotil Plus x10 Vials

L 2,500.00
Next Product Image

Power Health Vitamine E 400IU x30 capsule

L 1,200.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Category:

Description

Suplement ushqimor me përmbajtje Vitamine E. Vitamina E ose Tokoferoli, vitaminë e tretshme në yndyrna dhe veprim të fuqishëm antioksidant. Përdoret një kapsulë pas ushqimit. Nuk përmban gluten, laktozë, konservantë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Power Health Vitamine E 400IU x30 capsule”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?