Previous
Previous Product Image

Philips Avent Pink Bottle 1m+ 260 ml

L1,310.00
Next

Cazorla Aqua Mineral Natural 1.5l

L240.00
Next Product Image

Frezy Derm Baby Shampoo 300ml

L1,660.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Frezyderm – Baby Shampoo (0m+)

Një shampo shumë e butë për larjen e përditshme të foshnjeve. Formula e saj e butë ruan nivelet natyrore të hidratimit të flokëve dhe lëkurës, pa rënduar ose irrituar sytë e foshnjës. Proteinat e grurit forcojnë strukturën e flokëve, ndërsa ekstrakti i kamomilit ka një efekt anti-irritues dhe anti-inflamator. Lë lëkurën dhe flokët të butë dhe të lëmuar. Respekton fiziologjinë e lëkurës së foshnjave që mbron barrierën e lëkurës, pH dhe florën normale të lëkurës.

  • I testuar dermatologjikisht dhe oftalmologjikisht
  • Pa paraben

Udhëzime mbi përdorimin

Hidhni një sasi të vogël në flokët e foshnjës tuaj dhe fërkojeni me butësi. Gjithashtu lani butësisht veshët, zonën pas tyre dhe qafën. Shpëlajeni me ujë me presion të ulët.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Frezy Derm Baby Shampoo 300ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping