Previous
Previous Product Image

Lekadol Combo 500+12.2mg x20 bustine

L672.00
Next

Gral Medical Elbow Support

L800.00
Next Product Image

Medical Stockings x 2

L2,800.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Category:

Description

Corape terapeutike, ngjyrë lëkure, të shkurtra nën gju, pa përfshirjen e gishtave në to. Mirëmbajtja dhe larja: çorapet mund të lahen në dorë ose me proçes delikat në lavatriçe në 30 gradë celcius. Përcaktoni masën tuaj në porosi S, M, L.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Medical Stockings x 2”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping