Previous
Previous Product Image

Uriage Tinted Cream SPF 50+ 50ml

L2,900.00
Next

Uriage After Sun 150ml

L2,700.00
Next Product Image

Vichy Dercos Shampoo Anti dandruff Refill 500ml

L3,200.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Shampoo trajtuese për skalp sensitiv dhe flokë të yndyrshëm. Formulë e pasur me 1% Acid Salicilik, 1% Selenium DS, Ceramide dhe Mentol. Rezultate të dukshme që në përdorimin e parë. Aplikojeni shampon në skalp dhe në flokë të lagur. Masazhojeni butësisht, mbajeni për 1 minutë dhe pastaj shpëlajeni.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Vichy Dercos Shampoo Anti dandruff Refill 500ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping