Previous
Previous Product Image

Cicaplast Baume B5 100ml

L2,510.00
Next

Uriage Kid Lotion SPF 50+ 100ml

L2,900.00
Next Product Image

Uriage Fluide Matifiant 50ml

L3,000.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Fluid matifikues me SPF 50+ me kompleks filtrimi dhe performancë të lartë, me veti uji termal Uriage, për të mbrojtur lëkurën dhe për të parandaluar dëmtimin e qelizave të shkaktuara nga rrezet UVA dhe UVB. Formula e tij e lehtë, garanton një efekt kundër shkëlqimit, përthithje të shpejtë dhe hidratim të vazhdueshëm.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Uriage Fluide Matifiant 50ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping