Previous
Previous Product Image

Lierac Creme Moussante 150ml

L 2,360.00
Next

Uriage Glow Up Water Essence 100ml

Original price was: L 2,600.00.Current price is: L 2,500.00.
Next Product Image

Klorane Shampoo with Peony 400ml

L 2,000.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Shampoo me përberës qetësues dhe zbutës të skalpit me ekstraktin e Peony, siguron një rehati të menjëhershme të skalpit. Formula e saj me një pH të balancuar, pastron dhe mbron skalpin njëkohësisht për 24 orë. Floku qëndron i butë dhe plot shkëlqim.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Klorane Shampoo with Peony 400ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?