Previous
Previous Product Image

Lierac Rosiologie 40ml

Original price was: L3,690.00.Current price is: L3,500.00.
Next

Lierac Double Cleanser Foaming Cream 150ml

L2,360.00
Next Product Image

Lierac Masque Confort 50ml

L3,410.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Maskë krem për lëkura të thata dhe të dehidratuara pa shpëlarje. Të aplikohet në fytyrë të pastër të thatë duke shmangur zonën e syve. Të lihet 5-10 minuta dhe pastaj me tampon pambuku të hiqet teprica e maskës. Përdoreni 1 ose 2 herë në javë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Lierac Masque Confort 50ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping