Previous
Previous Product Image

Benzolait AB 1 150ml

Original price was: L1,950.00.Current price is: L1,500.00.
Next

Lierac Masque Confort 50ml

L3,410.00
Next Product Image

Lierac Rosiologie 40ml

Original price was: L3,690.00.Current price is: L3,500.00.

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Krem i cili redukton skuqjen e fytyrës kuperoze, duke luftuar neutralizimin e ngjyrës se kapilarëve të gjakut. Të aplikohet në mëngjes dhe/ose në darkë, sidomos tek zonat më të ndjeshme. Vetëm për përdorim të jashtëm.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Lierac Rosiologie 40ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping