Previous
Previous Product Image

Benzolait AB 1 150ml

Original price was: L 1,950.00.Current price is: L 1,500.00.
Next

Lierac Masque Confort 50ml

L 3,410.00
Next Product Image

Lierac Lait Micellaire 200ml

L 2,360.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Qumësht micelar anti-rrudhë pastrues dhe heqës make-up. Të aplikohet në fytyrëdhe tek sytë nëpërmjet një tamponi pambuku , pa shpëlarje, i përshtatshëm për të gjithë tipet e lëkurave.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Lierac Lait Micellaire 200ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?