Previous
Previous Product Image

Bioscalin Shampoo Fortificante 200ml

L1,560.00
Next

Anti Acne Lotion LEA 110ml

L1,000.00
Next Product Image

Vi Derm Vitamine C Serum 30ml

L9,500.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Serum i formuluar me formën më të avancuar të Vitaminës C, Tetrahexyldecyl Ascorbate, për të ndihmuar në ritekstrimin e lëkurës dhe reduktimin e shenjave të dukshme të plakjes. Ndihmon në parandalimin e tonit të pabarabartë të lëkurës, ndërkohë që pakëson pamjen e rrudhave.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Vi Derm Vitamine C Serum 30ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping