Previous
Previous Product Image

La Roche Posay Eau Thermale 150ml

L1,300.00
Next

Klorane Soap cream 100g

L550.00
Next Product Image

Klorane Dry Shampoo Oat Milk 150ml

L1,750.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Shampoo e thatë për të gjithë tipet e flokëve, të ekspozuar ndaj ndotjes. Pastron flokët pa ujë. Kjo shampoo e thatë, largon papastërtitë nga lëkura e kokës, absorbon tepricën e sebumit dhe freskon flokët në disa minuta, pa i larë. Lë një ndjesi freskie të menjëhershme.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Klorane Dry Shampoo Oat Milk 150ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping