Previous
Previous Product Image

Rilastil Aqua Intense Serum 15ml

L 2,030.00
Next

Cerave Hydrating Cleanser 236ml

L 1,500.00
Next Product Image

Cetaphil Daily Facial Cleanser 236ml

L 2,000.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Pastrues fytyre për përdorim të përditshëm, për lëkurë mikse në të yndyrshme dhe lëkurë të ndjeshme. Formulim i lehtë xhel në shkumë, që pastron në thellësi lëkurën dhe redukton pamjen e poreve. I testuar klinikisht. Nuk përmban paraben. Nuk bllokon poret. Hipoalergjik.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Cetaphil Daily Facial Cleanser 236ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?