Previous
Previous Product Image

Uriage Xemose Cleansing Soothing Oil 200ml

L 3,000.00
Next

Phyto Cyane Shampoo 250ml

L 1,850.00
Next Product Image

Phyto Cedrat Shampoo Oily Scalp 250ml

L 1,740.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Shampoo sebo-rregulluese dhe purifikuese për skalp të yndyrshëm. Tëaplikohet në skalp të të lagur, të masazhohet lehtë, të lihet për 2 minuta e të shpëlahet me ujë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Phyto Cedrat Shampoo Oily Scalp 250ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?