Previous
Previous Product Image

Vichy Collagen Specialist 50ml

L 5,900.00
Next

Phyto Cedrat Shampoo Oily Scalp 250ml

L 1,740.00
Next Product Image

Uriage Xemose Cleansing Soothing Oil 200ml

L 3,000.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Vaji pastrues për ftyrën dhe trupin Uriage Xemose ka një teksturë të hollë dhe tepër të butë, sjell rehati të menjëhershme dhe afatgjatë për lëkurat e thatë deri në shumë të thatë. Falë përqendrimit të tij të lartë të Glicerinës, vaji Xémose lë një shtresë mbrojtëse jo të yndyrshme që mbron lëkurën nga agresionet e jashtme. I pasuruar me gjalpin Shea, zbut dhe lehtëson ndjesitë e kruajtjes, irritimit dhe skuqjes. Nuk përmban sapun. Është i përshtatshëm për bebet, fëmijët dhe të rriturit.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Uriage Xemose Cleansing Soothing Oil 200ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?