Previous
Previous Product Image

Bioritmon Immuno Defend x 12 bustine

L2,320.00
Next

Vertebene x 60 capsules

Original price was: L3,780.00.Current price is: L3,500.00.
Next Product Image

Energym x 10 flakon x10ml

L2,810.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Shtesë ushqimore me Vitamina B Complex, Magnez, Kalium, Carnitina, Qumësht blete, Ekstrakt Ginseng. Përdoren 1-2 flakone në ditë. Ndihmon në metabolizmin normal energjitik, në rastet e lodhjes fizike dhe mendore. Ekstrakti i Myrtillit kontribuon në mirëqënien e shikimit.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Energym x 10 flakon x10ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?