Previous
Previous Product Image

Bioritmon Immuno Defend x12 bustine

L 2,320.00
Next

Vertebene x60 capsule

Original price was: L 3,780.00.Current price is: L 3,500.00.
Next Product Image

Lacto Defence Plus x10 bustine

L 2,340.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Shtesë ushqimore me Lactoferrine dhe Vitamina D, C dhe Zinc, për rritjen e imunitetit. Përdorimi: Një bustinë në ditë, duke u tretur në 200 ml ujë. Preferohet të merret në mëngjes. Mos e tejkaloni dozën ditore.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Lacto Defence Plus x10 bustine”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?