Previous
Previous Product Image

Xflor gocce 5 ml

L 1,350.00
Next

Mini Drops Iron 50ml

L 1,200.00
Next Product Image

Pediaflu 150ml

Original price was: L 1,550.00.Current price is: L 1,400.00.

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

PediaFlu është një suplement ushqimor i bazuar në Ekstraktin e mëllagës (Pelargonium sidoides), Propolis dhe Zink i cili ruan nivelet optimale kur dieta ushqimore nuk mjafton për të siguruar sasinë e nevojshme ose kur kërkesat e organizmit për këto rriten.

Përbërësit kryesorë

  • Ekstrakti mëllagës (Pelargonium sidoides) antibakterial dhe antiviral kundër patogjenëve respirator
  • Propolis zbutës dhe qetësues i rrugëve respiratore
  • Zinku rrit imunitetin dhe rezistencën ndaj infeksioneve

*Pa gluten & laktozë

Udhëzime mbi përdorimin

Tundeni mirë para përdorimit.

Doza e rekomanduar:

  • 0-6 vjeç: 5 ml-3 herë në ditë
  • Mbi 6 vjeç: 10 ml-3 herë në ditë

Suplementet ushqimore nuk synojnë të zëvendësojnë një dietë të larmishme dhe të ekuilibruar dhe një mënyrë jetese të shëndetshme. Mbajeni larg fëmijëve nën tre vjeç. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pediaflu 150ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?