Previous
Previous Product Image

Xflor gocce 5 ml

L 1,350.00
Next

Calcicare 200ml

Original price was: L 1,819.00.Current price is: L 1,700.00.
Next Product Image

Drasarvi Vitamina D3 400 UI Kids x 60 tablet

L 1,200.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Vitamina D3 është një vitaminë e tretshme në yndyrë që lëkura jonë e sintetizon kur ekspozohet në rrezet e diellit ose nëpërmjet ushqyerjes ose plotësimit të duhur. Ndikon në disponimin dhe mirëqenien tonë, si dhe në shëndetin e kockave dhe kyçeve. Për ta asgjësuar atë, është i nevojshëm kontributi i duhur i Vitaminës dhe ekspozimi i duhur ndaj diellit. Nëse nuk keni asnjë nga dy burimet, mund të zhvillohet një gjendje mangësie.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Drasarvi Vitamina D3 400 UI Kids x 60 tablet”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?