Previous
Previous Product Image

Elaxa x20 capsule

L 1,000.00
Next

Yovita Plus Baby 14ml

L 860.00
Next Product Image

Pediacolin gocce 30ml

L 1,700.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Përshkrim
Suplement ushqimor me vitamina të grupit B, ekstrakte të koprës, kamomilit dhe balsamit të limonit, të dobishme për plotësimin e nevojës së shtuar ose uljes së marrjes së këtyre lëndëve ushqyese.
Ekstraktet natyrale të përfshira në pikat PediaColin janë të dobishme për lëvizshmërinë e rregullt gastrointestinale dhe për eliminimin e gazrave.

Përbërësit
Uji, fruktoza, kopër (Foeniculum vulgare M. var. dulce DC) fruta të thata ekstrakt tit. 0,9- 1,1% në vaj esencial (kopër, maltodekstrinë), kamomil (Matricaria chamomilla L.) lulëzon ekstrakt të thatë tit. 0.3% në apigenin dhe apigenin 7-glukozid (kamomil, maltodekstrin), balsam limoni (Melissa officinalis L.) lë ekstrakt të thatë tit. 2% në acid rosmarinik (balsam limoni, maltodekstrin), rregullator i aciditetit: sol laktat natriumi. 60%; ruajtës: sorbat kaliumi, pantotenat kalciumi, hidroklorur piridoksinë, hidroklorur tiaminë; Rregullatori i aciditetit: acid citrik.
Pa gluten.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pediacolin gocce 30ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?