Previous
Previous Product Image

Power of Nature Zinc +D3 x30 capsule

L 1,790.00
Next

Denk Arthro Active x14 bustine

L 2,193.00
Next Product Image

Vitabiotics Osteocare x30 tablet

L 1,200.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Formula nr.1 e kalciumit në Mbretërinë e Bashkuar për gratë dhe burrat e të gjitha moshave. Zhvilluar në bazë të hulumtimeve më të fundit për të siguruar një burim të pasur të kalciumit dhe bashkëfaktorëve duke përfshirë vitaminën D.
Përfshin kalcium, magnez, vitaminë D dhe zink që kontribuojnë në ruajtjen e kockave normale.
Formuluar me një nivel optimal prej 25 µg vitaminë D3, bazuar në kërkimet më të fundit.
I përshtatshëm për veganët.
Osteocare është krenare të mbështesë Shoqërinë Mbretërore të Osteoporozës

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Vitabiotics Osteocare x30 tablet”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?