Previous
Previous Product Image

NexFerrous 150mg x30 capsule

L 3,950.00
Next

Eludril Classic 200ml

L 850.00
Next Product Image

Neo Kids Propol+ x30 gummies

L 2,000.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Category:

Description

Neo Kids Gummies Propol+ janë karamele me bazë propolisi, N-acetilcisteinë dhe vitamine C. Kombinimi i këtyre 3 përbërësve aktiv favorizon një përgjigje të fuqishme kundër ftohjes, gripit dhe virozave të ndryshme të stinës. N-acetilcisteina dhe propolisi ndihmojnë në hollimin e mukusit dhe sekrecioneve duke favorizuar nxjerrjen e tyre dhe lehtësuar kollën. Vitamina C stimulon veprimin e sistemit imunitar.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Neo Kids Propol+ x30 gummies”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?