Previous
Previous Product Image

Honorvit x30 capsule

L 2,150.00
Next

Natures Aid collagen Joint Formula x60 capsule

L 3,800.00
Next Product Image

Mieloic 600 x30 tablet

L 2,430.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Category:

Description

Mieloik 600 është një suplement me acid Alfa lipoik, L-Carnitine dhe Riboflavin që përdoret për të mbështetur shëndetin e sistemit nervor.
L-carnitine ndihmon trupin të prodhojë energji. Është e rëndësishme për funksionin e trurit.
Acidi alfa-lipoik ka veti antioksiduese dhe nxit funksionimin normal të sistemit nervor.
Riboflavina luan një rol thelbësor në metabolizëm duke ndihmuar në shndërrimin e lëndëve ushqyese në energji.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Mieloic 600 x30 tablet”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?