Previous
Previous Product Image

Biolane Liquid Talc 100ml

L 1,350.00
Next

Cevo Texx x10 bustine

L 1,620.00
Next Product Image

Marvinia Intimo Lavanda x4

L 2,960.00

Hurry! only 5 left in stock.
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Category:

Description

Marvinia Lavanda është një solucion lërës për higjienën intime të femrave. Formula e saj ka në përmbajtje kombinimin e aloe verës, ujit të distiluar të kamomilit dhe blirit me një efekt zbutës dhe qetësues të lartë. Flakonet njëpërdorimësh me kanulë favorizojnë drenimin, pastrimin dhe ndihmojnë në rivendosjen e ekuilibrit fiziologjik në rastet e ciklit menstrual, përdorimit të medikamenteve lokale, ndryshimeve në ekosistemin vaginal si dhe në rastet e sekrecioneve të shtuara.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Marvinia Intimo Lavanda x4”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?