Previous
Previous Product Image

Biolane Liquid Talc 100ml

L 1,350.00
Next

Cevo Texx x10 bustine

L 1,620.00
Next Product Image

Betadine 10% 100ml

L 211.00

Hurry! only 5 left in stock.
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Category:

Description

Betadina është një dezinfektues i lëkurës dhe mukozave, duke përfshirë edhe atë vaginale, që përmban povidon-jod. Ka veprim antibakterial i cili përdoret për dezinfektimin e lëkurës para dhe pas operacioneve, plagëve dhe çarjeve.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Betadine 10% 100ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?