Previous
Previous Product Image

Noxzema spray 150ml

L400.00
Next

Frezyderm Atoprel 300ml

L3,500.00
Next Product Image

Ketoral shampoo 100ml

Original price was: L740.00.Current price is: L600.00.

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Categories: ,

Description

Ketoral Shampoo 100ml është një shampo terapeutike e formuluar për të trajtuar dhe parandaluar infeksionet e kokës të shkaktuara nga kërpudhat dhe maja të ndryshme. Përmban ketokonazol, një agjent antifungal efektiv që ndihmon në eliminimin e zbokthit, skuqjes dhe kruarjes së lëkurës së kokës.

Përdorimi i rregullt i Ketoral Shampoo ndihmon në reduktimin e yndyrës së tepërt në flokë dhe parandalimin e rikthimit të infeksioneve fungale. Është i përshtatshëm për të gjitha llojet e flokëve dhe është veçanërisht i dobishëm për ata që vuajnë nga dermatiti seborrheik ose psoriasis i kokës.

Udhëzime për përdorim:

Aplikoni një sasi të vogël të shampos në flokët e lagur dhe masazhojeni butësisht në lëkurën e kokës.
Lëreni të veprojë për 3-5 minuta për efekt maksimal.
Shpëlajeni tërësisht me ujë të bollshëm.
Përdorni 2-3 herë në javë ose sipas rekomandimeve të mjekut tuaj.
Paralajmërime:

Shmangni kontaktin me sytë. Në rast kontakti, shpëlajini menjëherë me ujë të bollshëm.
Mbajeni larg fëmijëve.
Nëse shfaqen ndonjë reaksione të padëshirueshme, ndërprisni përdorimin dhe konsultohuni me mjekun ose farmacistin tuaj.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ketoral shampoo 100ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?