Previous
Previous Product Image

Mustela Bio Gel Lavant 400ml

L 2,120.00
Next

Uriage Hyseac Masque Gommant 100ml

Original price was: L 2,000.00.Current price is: L 1,500.00.
Next Product Image

Seven Days Deo Roll On 50ml

L 1,850.00

Hurry! only 10 left in stock.
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Categories: ,

Description

Seven Days Deo Roll On 50ml është një deodorant që ofron mbrojtje të gjatë kundër djersës dhe erës së keqe. Ky produkt është krijuar për të siguruar një ndjesi të freskët dhe të thatë për një periudhë të zgjatur, deri në shtatë ditë, duke përdorur teknologji të avancuar dhe përbërës efektivë.

Përfitimet kryesore:
Mbrojtje afatgjatë: Siguron mbrojtje kundër djersës dhe erës së keqe deri në shtatë ditë, duke e bërë të përshtatshëm për përdorim të përditshëm dhe për situata ku kërkohet qëndrueshmëri e lartë.
Formulë e butë: Formuluar për të qenë e butë ndaj lëkurës, duke minimizuar irritimet dhe duke qenë e përshtatshme edhe për lëkurë të ndjeshme.
Përdorim i lehtë: Format i roll-on e bën aplikimin të thjeshtë dhe të saktë, duke siguruar një shpërndarje uniforme të produktit.
Pa alkool: Nuk përmban alkool, duke zvogëluar rrezikun e irritimit dhe tharjes së lëkurës.
Përbërës aktivë: Përmban përbërës që neutralizojnë bakteret që shkaktojnë erën e keqe dhe kontrollojnë prodhimin e djersës.
Përdorimi:
Pastroni dhe thani zonën e sqetullave: Para aplikimit, sigurohuni që lëkura e sqetullave të jetë e pastër dhe e thatë.
Aplikoni deodorantin: Rrotulloni topin e roll-on mbi lëkurën e sqetullave disa herë për të siguruar një shtresë të barabartë produkti.
Lejoni të thahet: Prisni disa momente derisa produkti të thahet para se të vishni rrobat, për të parandaluar njollosjen.
Situata të përshtatshme për përdorim:
Përdorim i përditshëm: Ideal për mbrojtje kundër djersës dhe erës së keqe gjatë gjithë javës.
Aktivitete fizike: E përshtatshme për përdorim gjatë stërvitjes ose aktiviteteve të tjera fizike që shkaktojnë djersitje të tepruar.
Udhëtime: Praktike për udhëtime, duke siguruar mbrojtje afatgjatë pa nevojën e ripërdorimit të shpeshtë.
Seven Days Deo Roll On 50ml është një zgjedhje e shkëlqyer për ata që kërkojnë një deodorant me efekt të zgjatur dhe mbrojtje të besueshme, duke mbajtur lëkurën e sqetullave të freskët dhe të thatë gjatë gjithë javës.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Seven Days Deo Roll On 50ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?