Previous
Previous Product Image

Lierac Dioptifatigue 15ml

Original price was: L 3,020.00.Current price is: L 2,800.00.
Next

Neutrogena Water Gel 200ml

L 1,700.00
Next Product Image

Noreva Exfoliac SPF 50+ 40ml

L 3,000.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Categories: ,

Description

Noreva Exfoliac SPF 50+ 40ml është një krem ​​mbrojtës nga dielli i veçantë për lëkurën e yndyrshme dhe të prekur nga aknet. Kjo formulë ofron një mbrojtje të lartë nga dielli (SPF 50+) për të parandaluar dëmtimin nga rrezet UV, që mund të shkaktojnë plakje të parakohshme dhe dëmtim të lëkurës.

Përveç kësaj, Noreva Exfoliac SPF 50+ ndihmon në rregullimin e prodhimit të yndyrës së lëkurës dhe redukton përsëritjen e imperfeksioneve si aknet. Formulimi i pasur me agjentë antioksidues dhe mat e bën këtë krem ​​ideal për të mbrojtur dhe përmirësuar shëndetin e lëkurës së prekur nga aknet.

Ky produkt është testuar dermatologjikisht dhe është i përshtatshëm për përdorim të përditshëm. Për të aplikuar, thjesht aplikoni një sasi të mjaftueshme të kremit mbi lëkurën e pastër para se të ekspozoheni në diell dhe riperseriteni aplikimin çdo dy orë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Noreva Exfoliac SPF 50+ 40ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?