Previous
Previous Product Image

Skingain original x30 stick

L 4,950.00
Next

Nutriva Magnesio Sinergico x30 bustine

L 2,320.00
Next Product Image

Kidal 400IU 30ml

L 1,480.00

Hurry! only 5 left in stock.
Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Kidal 400IU 30ml është një suplement ushqimor i formuluar për të siguruar vitaminë D, e cila është thelbësore për mirëqenien e përgjithshme të organizmit. Vitamina D luan një rol të rëndësishëm në forcimin e sistemit imunitar, ruajtjen e shëndetit të kockave dhe dhëmbëve, si dhe në përmirësimin e absorbimit të kalciumit dhe fosforit.

Ky suplement vjen në formë të lëngshme, gjë që e bën të lehtë për tu konsumuar dhe është ideal për ata që kanë vështirësi në gëlltitjen e tabletave ose kapsulave. Përdorimi i rregullt i Kidal 400IU mund të ndihmojë në parandalimin e mungesës së vitaminës D, e cila mund të çojë në probleme të ndryshme shëndetësore si osteoporoza, lodhja dhe dobësia muskulore.

Doza e rekomanduar zakonisht është një sasi e vogël (sipër 400IU) e marrë çdo ditë, por është e rëndësishme që të konsultoheni me një mjek ose farmacist për të përcaktuar dozën e duhur për nevojat tuaja specifike. Kidal 400IU 30ml është një zgjedhje e shkëlqyer për të mbështetur shëndetin e përgjithshëm dhe për të siguruar që trupi juaj të marrë sasinë e nevojshme të vitaminës D.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kidal 400IU 30ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?