Previous
Previous Product Image

Skingain original x30 stick

L 4,950.00
Next

Onovo Deep Cleanse x60 veg capsule

Original price was: L 3,900.00.Current price is: L 3,700.00.
Next Product Image

TwoBee Vitamin D3+K drops 12ml

L 1,700.00

Hurry! only 5 left in stock.
Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Two Bee Vitamin D3+K Drops është një suplement ushqimor në formë pikash i cili rekomandohet të përdoret në raste mungese nga vetë organizmi. Vitamina D3 përdoret në rritjen normale të kockave dhe ndihmon në funksionimin normal të sistemit imunitar të fëmijëve. Vitamina K kontribuon në koagulimin normal të gjakut.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “TwoBee Vitamin D3+K drops 12ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?