Previous
Previous Product Image

Calcicare 200ml

Original price was: L 1,819.00.Current price is: L 1,700.00.
Next

TwoBee Vitamin D3+K drops 12ml

L 1,700.00
Next Product Image

Skingain original x30 stick

L 4,950.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Skingain është një suplement ushqimor me kolagjen të tipit 1 dhe tip 2. Kolagjeni është një proteinë që gjendet në indin lidhës, kërc, ligamentet, tendinat, kockat dhe dhëmbët. Kolagjeni është i rëndësishëm për forcën e lëkurës dhe ndërtimin e indeve.

Skingain gjithashtu përmban vitaminë C e cila kontribuon në formimin normal të kolagjenit, i cili është i rëndësishëm për funksionin normal të lëkurës. Vitamina C gjithashtu kontribuon në mbrojtjen e qelizave kundër stresit oksidativ.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Skingain original x30 stick”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?