Previous
Previous Product Image

Vertebene x 60 capsules

Original price was: L3,780.00.Current price is: L3,500.00.
Next

Vitabiotics Perfectil x 30tablette

L2,000.00
Next Product Image

Tendens Forte x 20 bustine

L3,120.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Shtesë ushqimore në formë bustinash për mirëqënien e kockave dhe artikulacioneve. Përdoret një bustinë në ditë, e tretur në një gotë me ujë.Formule e kompletuar nder te vetmet me permbajtje :Kolagjen 1000 mg, MSM 2000 mg, Vitamine C 300 mg, Bosëellia, Salicis Alba (bime me efekt antiinflamator).

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Tendens Forte x 20 bustine”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping