Previous
Previous Product Image

Superfoods Osteoaid x30 capsule

L 3,500.00
Next

Vitabiotics Osteocare x30 tablet

L 1,200.00
Next Product Image

Proenzi Intensive x60 tablet

L 3,870.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Proenzi Intensive është një suplement që përmban një kombinim të Salicinës, Kurkuminës dhe Boswellias që ndihmojnë në funksionimin normal të kyçeve. Përmban të tre elementët që ndërtojnë kërcin: Glukozaminë, Kondroitin dhe Kolagjen të tipit 2. Vitamina C nxit formimin e Kolagjenit dhe mangani ndihmon në ndërtimin e indeve. Shafrani i Indisë ndihmon në uljen e inflamacionit dhe funksionimin normal të artikulacioneve. Ndihmon në ruajtjen e shëndetit të kërceve, ligamenteve dhe tendinave. Ndihmon për përsonat të cilët ushtrojnë ngarkesë të madhe në nyjet mbajtëse (punë e rëndë fizike, sport, mbipeshë) dhe për personat e moshës së mesme dhe të moshuar.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Proenzi Intensive x60 tablet”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?