Previous
Previous Product Image

Dikirogen x30 bustine

L 3,900.00
Next

Alkool Etilik 70% spray 1L

L 500.00
Next Product Image

Puder Mentolat 100g

L 250.00

Hurry! only 5 left in stock.
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Category:

Description

Pudra Mentolat ndihmon në freskimin e lëkurës së trupit. Pudra përthith butësisht lagështirën e
tepërt mbi lëkurë, duke parandaluar skuqjen. Është e provuar klinikisht dhe përmban një aromë
të lehtë freskuese mente. Përdoret për mjekimin e Varicelës (Lisë së dhenve) tek fëmijët dhe të rriturit.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Puder Mentolat 100g”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?