Previous
Previous Product Image

Fillerina Doposole 200ml

Original price was: L 6,000.00.Current price is: L 5,500.00.
Next

Lierac Premium Silky Cream 50ml

L 10,600.00
Next Product Image

Frezyderm Atoprel 300ml

L 3,500.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Category:

Description

Frezyderm Atoprel 300ml është një krem hidratues dhe qetësues i krijuar posaçërisht për lëkurën atopike dhe të thatë. Ky produkt ndihmon në reduktimin e irritimeve dhe të kruarjes, duke rikthyer balancën natyrale të lëkurës dhe duke ofruar hidratim intensiv.

Karakteristikat kryesore:

Hidraton intensivisht dhe qetëson lëkurën e thatë dhe atopike.
Redukton irritimet dhe kruarjen.
Përmban përbërës që ndihmojnë në riparimin e barrierës natyrale të lëkurës.
Formulë hipoalergjike dhe pa parfume, e përshtatshme për lëkurë të ndjeshme.
Mund të përdoret nga të rriturit dhe fëmijët.
Përdorimi:
Aplikoni një sasi të përshtatshme të produktit në lëkurën e pastër dhe të thatë. Masazhojeni lehtë derisa të përthithet plotësisht. Përdoreni dy herë në ditë ose sa herë që është e nevojshme.

Frezyderm Atoprel 300ml është një zgjedhje ideale për kujdesin e përditshëm të lëkurës atopike, duke ofruar mbrojtje dhe hidratim afatgjatë për të gjithë familjen.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Frezyderm Atoprel 300ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?