Previous
Previous Product Image

Neostabyl x30 tablet

L 1,310.00
Next

Onovo Flexonorm x30 tablet

L 2,475.00
Next Product Image

Fortex Fitocardin Akut x20 direct stick

L 1,870.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Fitocardin Akut është një suplemement ushqimor që përmban L-karnitinë, Koenzimën Q10 dhe Ekstrakt Murrizi që ndihmon për të kapërcyer lodhjen dhe mungesën e energjisë për shkak të sëmundjeve. Mbështet zemrën dhe sistemin kardiovaskular. L-carnitine është një aminoacid që merr pjesë në metabolizmin energjetik të qelizave, duke siguruar shndërrimin e yndyrës në energji. L-carnitine rrit energjinë, forcën e muskujve dhe qëndrueshmërinë. Gjithashtu kontribuon në funksionimin normal të sistemit nervor dhe redukton efektet e stresit dhe tensionit mendor. Koenzima Q10 (Co Q10) është një pjesëmarrëse natyrale në metabolizëm dhe luan rol në në prodhimin e ATP, pra të energjisë për qelizën. Ekstrakti i Murrizit rrit aktivitetin kardiak, kapacitetin fizik dhe përmirëson funksionin pompues të zemrës.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Fortex Fitocardin Akut x20 direct stick”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?