Previous
Previous Product Image

Somax x 30 caps

L2,350.00
Next

Tiodol x30 tablets

Original price was: L2,500.00.Current price is: L2,300.00.
Next Product Image

Flexofytol x60

Original price was: L3,200.00.Current price is: L3,000.00.

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Flexofytol, me ekstraktin e tij të shafranit të bio-optimizuar, ndihmon në ruajtjen e nyjeve, muskujve dhe tendinave të zhdërvjellët, dhe për të kufizuar plakjen e kërcit.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Flexofytol x60”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?