Previous
Previous Product Image

Axonol x30 capsule

L 2,860.00
Next

Nutriflog x30 tablet

Original price was: L 3,120.00.Current price is: L 3,000.00.
Next Product Image

Onovo Flexonorm x30 tablet

L 2,475.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Flexonorm është një suplement me proteina, minerale dhe vitamina që ndihmon në zhvillimin e kockave, kyçeve dhe kartilagjeve. Gjithashtu ndihmon në rikthimin e funksionit normal të kockave pas osteoartritit, bursitit dhe tendonitisit. Glukozamina dhe Kondroitina janë përbërësit natyral të formimit të kyçeve. Magnezi është i nevojshëm për zhvillimin dhe mirëmbajtjen e kockave. Kalçiumi dhe Vitamina D luajnë një rol thelbësor në mirëfunksionimin të kockave dhe dhëmbëve.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Onovo Flexonorm x30 tablet”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?