Previous
Previous Product Image

Onovo Somax x30 capsule

L 2,350.00
Next

Alta Natura Tiodol x30 tablet

Original price was: L 2,500.00.Current price is: L 2,300.00.
Next Product Image

Carniten x30 capsule

Original price was: L 3,100.00.Current price is: L 3,000.00.

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Honor Carniten është një suplement ushqimor që përmban L-Carnitinë. L-Carnitina është derivat i aminoacidit Karnitinë që shërben kryesisht si një transportues i acideve yndyrore përtej membranës qelizore. Ndalon formimin e acidit laktik duke reduktuar dhimbjen e muskujve gjatë aktivitetit të shtuar fizik. Bllokon substanca që dëmtojnë muret qelizore. Përmirëson shëndetin fizik dhe mendor. Pastron trupin nga produkte të ndryshme të dëmshme të grumbulluara si rezultat i metabolzimit.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Carniten x30 capsule”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?