Previous
Previous Product Image

NexFerrous 150mg x30 capsule

L 3,950.00
Next

Eludril Classic 200ml

L 850.00
Next Product Image

Fermentix x14 bustine

L 1,400.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Category:

Description

Fermentix x14 bustine është një suplement ushqimor i formulimit të avancuar që ndihmon në përmirësimin e shëndetit të sistemit tretës. Secila bustinë përmban një përzierje të probiotikëve dhe prebiotikëve që mbështesin balancën e florës bakteriale në zorrë, duke ndihmuar në tretje më të mirë dhe në përmirësimin e shëndetit të përgjithshëm të zorrëve. Ideale për të gjithë ata që përjetojnë shqetësime tretëse si fryrje, dispepsi, apo çrregullime të tjera të traktit gastrointestinal. Përdorimi i rregullt mund të ndihmojë në ruajtjen e një sistemi tretës të shëndetshëm.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Fermentix x14 bustine”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?