Previous
Previous Product Image

Obinox 200ml

L 1,331.00
Next

Doppel Herz Omega 3 250ml

L 2,400.00
Next Product Image

Digeracid x12 bustine

L 2,180.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Trio Digeracid është një suplemet ushqimor me ekstrakte dhe komponentë bimorë të formuluara specifikisht për mirëqenien e traktit tretës, për stomakun dhe zorrën. Formula e saj përmban Kurkuma, Xhenxhërfil, Pluhur orizi dhe Banane, Vajra esenciale të Finokut, Kardamom dhe Fermentet laktike. Suplementi favorizon funksionin tretës, vepron kundër të vjellave, në rastet e djegies dhe aciditetit dhe ndihmon në uljen e fryrjes. Favorizon eleminimin e gazrave dhe rregullimin e lëvizshmërisë së zorrëve. Kontribuon në ekuilibrin e florës intestinale.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Digeracid x12 bustine”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?