Previous
Previous Product Image

Albiolact x 8 vials

Original price was: L1,600.00.Current price is: L1,500.00.
Next

Serapinn Strong 250000 SPU x 10 caps

Original price was: L3,100.00.Current price is: L3,000.00.
Next Product Image

ESI No DOL x 60 caps

L1,500.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Suplement ushqimor me bazë glukozaminë, kondroitin sulfat, MSM, mangan, kthetrat e djallit, aloe barbadensis. Glukozamina, sulfati i kondroitinës dhe kthetrat e djallit janë të dobishme për nxitjen e fleksibilitetit dhe lëvizshmërisë së kyçeve. Mangani kontribuon në formimin normal të indeve lidhëse dhe në ruajtjen e kockave normale. Aloe vera është e dobishme për veprimin e saj antioksidues dhe për të mbrojtur qelizat nga radikalet e lira.
Nuk përmban: derivate qumështi, sheqerna të shtuar, konservues të shtuar, aromë artificiale, OMGJ.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ESI No DOL x 60 caps”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?