Previous
Previous Product Image

Calmavis x30 tablet

Original price was: L 1,800.00.Current price is: L 1,600.00.
Next

Biomag x30 chewable tablet

L 1,800.00
Next Product Image

ESI Melatonin Pura 1mg x30 micro tablet

L 460.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Category:

Description

Melatonin Pura Activ është një shtesë ushqimore që kontribuon në reduktimin e kohës që duhet për të rënë në gjumë dhe në rastet e udhëtimeve të gjata.

Një hormon natyral që ju ndihmon të bini në gjumë

Melatonina është një hormon natyral në organizmin tonë, në disa raste ulja e përqëndrimit të saj jep vështirësi në rënien në gjumë. Marrja e melatoninës është një zgjidhje efikase për të kaluar pagjumësine.

Udhëzime mbi përdorimin

Këshillohet marrja e një tablete në ditë me ujë.

Kujdes: Mbajeni larg fëmijëve nën 3 vjeç. Mos tejkaloni dozën e rekomanduar ditore. Suplementet nuk duhet të konsiderohen si një zëvendësim i një diete të balancuar dhe një jetese të shëndetshme.Përdorimi gjatë shtatëzanisë dhe / ose ushqyerjes me gji nuk rekomandohet

Nuk përmban ngjyrues artificialë, konservantë, gluten, laktozë, OMGJ, sheqer të shtuar

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ESI Melatonin Pura 1mg x30 micro tablet”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?