Previous
Previous Product Image

TwoBee Vitamin D3 drops 12ml

L 1,650.00
Next

Ultra Prenatal x90 tablet

L 4,680.00
Next Product Image

Regulosio 300ml

L 1,870.00

Hurry! only 5 left in stock.
Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Regulosio është një suplement i lëngshëm me Laktulozë, Fibra probiotike dhe Vitaminë B6 që ndihmon në rregullimin e lëvizjes gastrointestinale. Laktuloza përshpejton lëvizjen e zorrëve dhe trajton kapsllëkun. Fibrat probiotike ekuilibrojnë florën normale të zorrëve. Vitamina B6 përmirëson tretjen dhe mban sistemin imunitar të shëndetshëm.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Regulosio 300ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?